Правнича школа для юридичних клінік

24.02.2017

Конференція дубчак 02.2017 титул 200 x 150Керівник Юридичної клініки НПУ імені М.П.Драгоманова «Центр правничої допомоги», кандидат юридичних наук, доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Леся Сергіївна Дубчак взяла участь в Третій Правничій школі для юридичних клінік на тему: «Практичне навчання – крок до успішної кар'єри правника», яка пройшла в Академії адвокатури України. У заході взяли участь студенти I-II курсів Академії адвокатури України та представники Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”. Із вступним словом стосовно набуття студентами практичних навичок у роботі юридичних клінік виступила директор Центру розвитку професійних компетентностей Академії адвокатури України Наталія Дяченко. Конференція дубчак 02.2017 200 x 139Про роль практичного навчання у побудові успішної кар'єри молодого правника розповіли учасникам Правничої школи головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Другого київського місцевого центру з надання БВПД Яна Доброхліб та практикуючий юрист, член юридичної клініки Академії адвокатури України Марина Цимбал. Леся Сергіївна Дубчак розповіла присутнім про доступ до професії адвоката в Німеччині й поділилася цінними рекомендаціями щодо того, як студенти повинні набувати практичних навичок професії юриста. Зустріч пройшла в дружній, демократичній обстановці й була продовжена цікавою дискусією.

20687

Your IP: 3.227.3.146
Server Time: 2019-11-20 19:08:12

На сайті один гість та відсутні користувачі