СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Я МАЮ ПРАВО! Юстиція на кожен день

Я все ще має право!

17.10.2019

 

2019 я маю право 200 x 267Студенти факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова взяли участь у правопросвітницькій акції «Я маю право» організованої за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів та Департаментом патрульної поліції м. Києва. Акція була присвячена проблемі запобігання та попередження злочинів серед молоді. Виступи гостей заходиу були присвячені важливим, гострим і актуальним питанням захисту прав людини, прав дитини, а також захисту прав неповнолітніх в рамках кримінального провадження. Спікери звернули увагу слухачів на найбільш "популярні" серед молоді злочини, про їх причини і кримінально-правові наслідки, а також про особливості розслідування фактів залучення неповнолітніх до злочинної діяльності і притягнення до відповідальності за такі дії.

Консультація Міністра юстиції України Павла Петренка: виправлення неповнолітніх правопорушників

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена длянеповнолітніх?
Людмила Бевз

З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності?
Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося 16 років. Однак, за вчинення окремих видів злочинів до кримінальної відповідальності притягуються неповнолітні особи у віці від 14 до 16 років.

Детальніше: Консультація Міністра юстиції України Павла Петренка: виправлення неповнолітніх правопорушників

Як оподатковується спадщина, яку отримав нерезидент від резидента

Особливістю отримання спадщини нерезидентом є те, що до нього застосовуються інші розміри податків. Оподаткування доходів фізичних осіб регулюється Податковим кодексу України. Статус резидента України є вирішальним для порядку оподаткування окремих доходів, що отримуються фізичною особою як на території України, так і за її межами.
Особливості оподаткування спадщини, яку отримує нерезидент від резидента краще всього розглядати на прикладі. Наприклад, спадкоємцем рідного батька є син – громадянин Німеччини, який разом з дружиною та дітьми постійно там проживає і працює. До складу спадщини входять: житловий будинок, земельна ділянка, на якій розташований такий будинок та квартира.

Детальніше: Як оподатковується спадщина, яку отримав нерезидент від резидента

Як громадянину України підтвердити сімейний стан з метою державної реєстрації шлюбу в іншій державі

Відповідно до вимог частини  першої статті 6, частини першої статті 18 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01 липня 2010 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану проводять державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті, вносять зміни до актових записів цивільного стану, поновлюють та анулюють їх; формують Державний реєстр актів цивільного стану громадян, ведуть його, зберігають архівний фонд; здійснюють відповідно до законодавства інші повноваження.

Детальніше: Як громадянину України підтвердити сімейний стан з метою державної реєстрації шлюбу в іншій державі

ТЛУМАЧЕННЯ ЗАПОВІТУ

Відомо, що заповітом є особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті.
Відповідно до статей 1233-1257 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), нотаріус посвідчує заповіти фізичних осіб з повною цивільною дієздатністю, у тому числі подружжя, секретні заповіти. Значення заповіту полягає в тому, що він визначає порядок переходу спадщини (майна, майнових прав та обов’язків) до певних осіб, яких заповідач може вибрати без урахування родинних чи інших стосунків.

Детальніше: ТЛУМАЧЕННЯ ЗАПОВІТУ

   

Всього відвідувань  

10191426
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
713
10851
73944
92653
310091
8713324
10191426

Your IP: 34.204.183.113
Server Time: 2020-02-23 01:27:22
   

Хто на сайті?  

На сайті 140 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація