Наука

20.12.2019

 

2019 Токарчук портрет 200 x 300Колектив факультету політології та права, так само як увесь Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова і уся наукова спільнота України щиро вітає професора кафедри теорії та історії держави і права Ольгу Володимирівну Токарчук із успішним публічним захистом докторської дисертації і здобуттям наукового ступеня доктора юридичних наук. 2019 квіти Токарчук 200 x 133Усі хто особисто знає Ольгу Володимирівну з гордістю скажуть що цей здобуток вже давно заслужений, а зараз лише офіціалізований, що досягнення цієї наукової вершини стало результатом кропіткої праці, глибокого наукового пошуку і повної відданості справі розвитку вітчизняної юридичної науки якій присвятила всю себе Ольга Володимирівна Токарчук. Вона давно заслужила велику повагу колег і любов студентів, а тому ступінь доктора юридичних наук це ніщо інше як визнання її професійних і творчих заслуг. Дякуємо Ользі Володимирівні за її віддану працю і вітаємо її з цією визначною перемогою!

19.12.2019

 

2019 захист Мудролюбова 200 x 150Співробітники і студенти факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова від щирого серця вітають викладача кафедри теорії та історії держави і права, практикуючого адвоката, а тепер і кандидата юридичних наук (доктора філософії у галузі права) з успішним публічним захистом кандидатської дисертації. Дякуємо Вам за Вашу працю і бажаємо міцного здоров’я і творчих успіхів та перемог.

Захист відбувся спеціалізованій вченій раді на базі Харківського національно університету імені В. Н. Каразіна. А це свідчить що наші науковці усюди найкращі!

19.12.2019

 

2019 квіти Постоловська 200 x 151Колектив факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає викладача кафедри політичних наук Постоловську Олександру Олегівну з успішним публічним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук (доктора філософії у галузі політичних наук) і зичить їй творчої наснаги і подальших успіхів.

Прикметно що дисертацію було захищено у спеціалізованій вченій раді по захисту кандидатських і докторських дисертацій на базі кафедри політичних наук Факультету. Це свідчить про самобутність і розвиток наукової школи Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

14.05.2019

 

2019 привітання Корецького з 70річчям 200 x 132Декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Богдан Іванович Андрусишин разом із завідувачем кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, доктором юридичних наук, професором Валентиною Юріївною Стеценко та професором кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування, доктором політичних науцк, професором Ольгою Володимирівною Бабкіною взяли участь в урочистостях з нагоди 70-річчя з дня створення Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України.

image002ВІТАЄМО
завідувача кафедри теорії та історії
держави і права
факультету політології та права
НПУ імені М. П. Драгоманова,
кандидата юридичних наук, доцента,
професора кафедри,наставника, керівника, колегу, вчителя і мудреця

ОГІРКА РОСТИСЛАВА СЕМЕНОВИЧА

Колектив факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова від щирого серця вітає Вас з ювілеєм!
Дякуємо Вам за Вашу багаторічну і самовіддану працю на педагогічній ниві, за всі ті покоління студентів, яким Ви подарували путівку в наукове юридичне життя. Ви є наставником не лише багатьох професійних юристів і науковців у галузі права, але також і вчителем для значного числа колег по факультету! Ви стали для нас і для багатьох інших прикладом для наслідування, символом високої академічної юридичної науки і великої особистої культури, еталоном професора і науковця. Своєю мудрістю, глибокими знаннями та скромністю Ви надихали і продовжуєте надихати нас йти шляхом чистого наукового пізнання, професійної практики, та, в першу чергу, шляхом честі й гідності.
Тому, в цей святковий день ми від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, здоров’я усім рідним і близьким, благополуччя, матеріального достатку, а також натхнення і нових творчих та наукових здобутків. Але головне, зичимо Вам залишатися таким же мудрим і поміркованим наставником, яким Ви були всі ці роки, підготувати ще багато поколінь студентів і досягти усіх тих цілей, які Ви перед собою ставите!
З ювілеєм Вас, Ростиславе Семеновичу!!!
Дякуємо Вам за все!!!

Колектив факультету політології та права

16.01.2019

 

З нагоди 60-річчя доктора історичних наук, професора,
заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, АН Вищої школи України та
Української академії політичних наук Богдана Івановича Андрусишина

Конференція ювілейна 1 200 x 150У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Правничо-політологічні та історичні студії проблем українського державотворення», організована спільно з Інститутом держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса та Громадської організації «Феміда» з нагоди 60-річчя доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, АН Вищої школи України та Української академії політичних наук Богдана Івановича Андрусишина. Проведення Конференції стало чудовою нагодою для фахівців у галузі історії, права, політології, філософії зібратися разом та поділитися науковими здобутками, вивчити досвід та обмінятися думками стосовно вирішення проблем українського державотворення. Відкрив роботу Конференції та представив її поважних гостей доктор історичних наук професор, декан факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова Б.І. Андрусишин.

 Фотогалерея...

   

Хто на сайті?  

На сайті 199 гостей та користувачі відсутні

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Авторизація