Навчання

2.06.2020

 

2020 іспит онлайн Політичний маркетинг 200 x 112Студенти та викладачі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова суворо дотримуються карантинних обмежень запроваджених Кабінетом Міністрів України для протидії поширенню короновірусної хвороби COVID-19. Відповідно до норм запроваджених урядом навчання в Університеті і відповідно на факультеті відбувається із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій і іспити не є виключенням. Перший екзамен за допомогою засобів дистанційного зв’язку, зокрема системи GoogleMeet на спеціальності «Політологія» факультету політології та права із дисципліни «Політичний маркетинг» провела доцент кафедри Ольга Волянюк. Студенти 4 курсу позитивно оцінили впровадження нових освітніх технологій кафедрою політичних наук факультету політології та права.

27.05.2020

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406, відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 27 березня 2020 р. № 1/9-178 та від 27 квітня 2020 року № 1/9-224 з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції CОVID-19 та успішного завершення 2019/2020 навчального року, ректором Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктором філософських наук, професором, академіком НАПН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України Віктором Петровичем Андрущенком видано наказ № 153 від 27 травня 2020 року «Про продовження карантинних заходів та завершення 2019/2020 н.р.» яким продовжено карантин в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова до 22 червня 2020 року.
Детальніше…

29.05.2020

 

2020 Вчена рада 29.05.20 1 200 x 150Під керівництвом Голови Вченої Ради факультету політології та права, декана факультету, доктора історичних наук, професора Андрусишина Богдана Івановича 29 травня 2020 року о 12.00 було проведено засідання Вченої Ради факультету. Засідання пройшло із застосуванням інформаційно-комунікативних технологій в онлайн режимі.
Розглядались питання роботи факультету політології та права в умовах тимчасових обмежень пов’язаних з протиепідемічними заходами в державі. У своєму виступі декан факультету, професор Андрусишин Б. І. підбив підсумки роботи факультету за час карантину, виділив пріоритети роботи факультету на період закінчення поточного начального року, визначив завдання для продовження вступної кампанії в поточному календарному році, окреслив виклики до яких має бути готовий факультет у наступному навчальному році, що потребуватиме підготовки та адаптації до можливого продовження роботи в онлайн режимі організаційної, навчально-методичної та наукової роботи деканату, кафедр та студентів факультету.
2020 Вчена рада 29.05.20 2 200 x 150Питання підготовки до літньої екзаменаційної сесії були висвітлені у доповіді заступника декана факультету з навчально-методичної роботи, доцента Макарової Олени Василівни. Доповідач повідомила про готовність навчально-методичної складової кафедр та деканату факультету до проведення екзаменів за допомогою платформи google meet для денної та заочної форм навчання.
Окремо було заслухано питання результатів роботи екзаменаційних комісій освітнього рівня магістр спеціальності «Право». Доповідачі надали розгорнуту інформацію про роботу комісій на денній та заочній формі навчання, поділились досвідом проведення іспиту за допомогою інформаційно-комунікативних технологій.

21.05.2020

 

2020 фото вишиванка онлайн 1 200 x 150Запровадження карантину не стало перепоною для щорічного святкування Дня вишиванки на факультеті політології та права. У цей день – 21 травня 2020 року, відбулося підсумкове заняття з земельного права з використанням дистанційних форм навчання в онлайн-режимі, яке проводила професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Купіна Людмила Францівна.
Для святкового настрою, на заплановане онлайн-заняття, студенти 2 курсу спеціальності «Право» денної форми навчання разом із викладачем одягли вишиванки. Екрани гаджетів сяяли яскравими барвами вишитих сорочок і створювали неповторну атмосферу.
Варто відзначити, що протягом всього карантину студенти 2 курсу спеціальності «Право» активно працювали над засвоюванням матеріалу з земельного права. Професором Купіною Л.Ф. було організовано дистанційне навчання із використанням додатків Google Classroom та Meet, а також платформи Zoom. За допомогою додатку Google Classroom створювалися методичні матеріали до лекційних занять – конспекти лекцій, презентації за темами лекцій, приклади вирішення практичних кейсів та казусів, а також формувалися завдання для контролю знань. Щотижня, за розкладом, відбувалися онлайн-лекції, на які запрошувалися також студенти заочного відділення. Варто відмітити, що студенти досить відповідально віднеслися до навчання з використанням дистанційних форм, а застосування онлайн-засобів для засвоєння матеріалів та зв’язку сприяли активізації їхнього навчання. Було непросто, але цікаво!

2020 фото Галенко на стипендію 200 x 2676.05.2020

 

Факультет політології та права є постійно діючим навчально-науковим підрозділом у структурі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і студенти та викладачі факультету постійно демонструють високі результати у навчанні і науковій роботі. Так ряд студентів-відмінників, молодих науковців Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, стали стипендіатами Президента України (відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року №290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744, відповідно до рішення Вченої Ради (протокол №9 від 27 лютого 2020 року), наказу ректора університету від 6 травня 2020 року № 451). До їх числа увійшла студентка 4 курсу освітнього ступеня бакалавра спеціальності 081 «Право» факультету політології та права Галенко Тетяна Миколаївна. Щиро вітаємо нашу колегу і пишаємося нею!

Факультет політології та права запрошує абітурієнтів отримати юридичну освіту у правовому інституті Національного Педагогічного Університету імені М. П. Драгоманова
Факультет політології та права здійснює підготовку висококваліфікованих наукових та науково-педагогічних кадрів за спеціальностями «Право», «Політологія» і «Публічне управління та адміністрування» (магістратура):

   

Хто на сайті?  

На сайті 177 гостей та користувачі відсутні

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Авторизація