Студентський актив

Свято першокурсників 2018

24.10.2018 р.

2018 дебют 160 x 213На факультеті політології та права відбулося свято «Дебют першокурсника 2018», де студенти першого курсу спеціальностей «Право» та «Політологія» продемонстрували результати власної творчості та винахідливості. Кожна група намагалася розкрити та показати всі свої вміння, таланти і навички. Жарти, співи, танці – саме цим була наповнена актова зала гуманітарного корпусу в ці години.
Ведучий свята Сергій Синьога – учасник проектів «Ліга Смігу», «Розсміши коміка» та гумористичного імпровізаційного шоу «Тишо-ТиШоу», розважав присутніх цікавими інтерактивами.

Фотогалерея...

Сюрпризом свята став виступ від минулорічних переможців, студентів вже другого курсу спеціальності «Право» - пісня «No Roots» у виконанні Марії Івашкевичус, що супроводжувалась танцем від Ольги Гоцуляк, Катерини Григор’євої, Анастасії Коржук, Олександри Ляховецької, Вікторії Хілкової, Анастасії Чорномаз та Марини Юхимович.
Також з подарунком для присутніх виступила студентка другого курсу спеціальності «Політологія» Богдана Крищенко.
Усі глядачі та учасники отримали максимум позитивних емоцій та вражень. Першокурсники показали чудове почуття гумору і найрізноманітніші таланти чим в черговий раз підтвердили, що вони є гідним поповнення студентської родини факультету політології та права і усього НПУ імені М. П. Драгоманова.
За результатами оцінок журі перше місце посіли студенти 13-П групи (спеціальності «Право»), а почесне друге місце дісталося 14-Пол групі (спеціальності «Політологія»).
Учасники свята нагороджені подяками, а переможці – дипломами, та солодкими призами!
Вітаємо першокурсників із гідним початком свого студентського життя. Бажаємо натхнення, творчих звершень, продуктивного та цікавого навчання, легких сесій та більше життєвого драйву!

4171902

Server Time: 2018-11-20 12:31:20