Міжнародна конференція «360 річниця підписання Гадяцького договору» та фестиваль «Підкова козацької слави»

16.09.2018

2018 конференція в Гадячі 1З нагоди святкування 360-ї річниці підписання Гадяцького договору 16 вересня 2018 року в місті Гадячі відбулася міжнародна наукова конференція за участю істориків, науковців, політичних діячів двох держав: України та Польщі. Представники польської делегації називають цей захід «Великий проект «360 річниця Гадяцької унії 1658-2018».
У конференції взяв участь і виступив з вітальним словом декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Богдан Іванович.

2018 конференція в Гадячі 2Після закінчення конференції учасники взяли учать у фестивалі «Підкова козацької слави» в с. Червоний Кут Сарівської сільської ради. Тут Гадяцьким міським головою Нестеренком Володимиром Олександровичем, головою Гадяцької районної ради Нікітенком Володимиром Павловичем, головою Гадяцької районної державної адміністрації Матюшенком Олексієм Володимировичем, головою Сарівської сільської ради Виноградовим Олегом Федоровичем підписано меморандум про співпрацю щодо створення Міжрегіонального туристично-рекреаційного кластеру «Підкова козацької слави».
Також на місці підписання Гадяцького договору урочисто відкрито пам’ятник, приурочений цій знаменній події.
Святкування продовжилося концертом самодіяльних колективів району та запрошених аматорів сцени.
Відео святкування...

2068