Навчання

IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів

19.05.2018

 

На базі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбудеться захід: "IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів" організований Клубом майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. Модератором заходу виступає Президент Клубу майбутніх адвокатів та член Наглядової ради Асоціації адвокатів України, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, заступник голови кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва,  випускниця програми «Адвокат майбутнього», доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова Дубчак Леся Сергіївна.

Місце проведення: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, м.Київ, вул.Тургенівська, 8/14, удиторыя 4-2

Детальніше: IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів

Правовий турнір 2018!

2018 правовий турнір 200 x 283

 Студенти факультету політології та права запрошуються до участі в правовому турнірі на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві. 

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018 – міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».
Мета організації та проведення заходу – підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права.

За довідками звертатися за телефоном організаційного комітету: (044) 279-81-48, або на офіційний веб-портал: justicekyiv.gov.ua

Випробуйте свої знання!!!
Відточіть вміння!!!
Практикуйте навички!!!
Перемагайте!!!

Ярмарок вакансій 2018

15.05.2018

 

2018 ярмарок вакансій звіт 200 x 150У студентському дворику центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова уже 13 рік поспіль відбувся профорієнтаційний захід для студентів-випускників – «Ярмарок вакансій». Метою заходу стало налагодження зав’язків між потенційними роботодавцями та випускниками, майбутнє працевлаштування та кар’єрний ріст драгоманівців.
Традиційно Ярмарок зібрав в одному місці найкращих роботодавців та найуспішніших аплікантів, у тому числі для спеціальностей, які готує факультет політології та права. Зокрема: Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Управління освіти Дарницької, Деснянської, Дніпровської, Голосіївської, Оболонської, Печерської, Подільської, Святошинської, Солом’янської, Шевченківської районних державних адміністрацій в місті Києві; Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (Київської міської державної адміністрації); Центр «Перспектива»; Підприємство «Документ»; Головне територіальне управління юстиції міста Києва та ін.
Управління персоналу та Управління державної виконавчої служби столичної юстиції, наприклад, представили відкриті вакансії, котрі наявні у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.
Студенти факультету політології та права, мали не тільки унікальну можливість поспілкуватись із потенційними роботодавцями, а й залишити свої резюме та послухати семінари від цікавих спікерів, що надихають та мотивують на успіх у професійній реалізації.

До Дня Матері!

12.05.2018

 

2018 День матері 1 200 x 150Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї для студентів факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова за ініціативи кандидата юридичних наук, доцента Дубчак Лесі Сергіївни улаштували презентацію документальної стрічки «Серце мами Гонгадзе».
Відомий фільм студентам представив сам режисер В’ячеслав Бігун, український кінематографіст, кандидат юридичних наук.
2018 День матері 2 200 x 150«Серце мами Гонгадзе» - унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з уст матері та інших членів родини. Стрічку знімали в Україні, Грузії, Естонії та Франції.
Картина відзначена низкою нагород: як найкращий документальний фільм і регіональне кіно, за найвдаліший образ у кадрі (двічі), звук на міжнародних фестивалях «Громадський проектор», «Світло» та Міжнародному фестивалі історичного кіно. Стрічку також відібрано на «Золоту дзиґу», яку називають «українським Оскаром».
Після перегляду фільму студенти мали змогу поставити питання режисерові.
В’ячеслав Бігун зауважив: «Наш задум полягав у кінозустрічі з харизматичною людиною, сучасною Лесею Українкою, та її долею. Героїня розповіла про своє минуле заради майбутнього, тобто заради нинішньої молоді».

Організація та проведення занять з дисциплін кафедри цивільного права і процесу

 19.04.2018

 

2018 методичний семінар КупіноїВ рамках обміну досвідом здійснення викладацької діяльності, професор кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова Купіна Людмила Францівна взяла участь у науково-методичному семінарі "Організація та проведення занять з дисциплін кафедри цивільного права і процесу", який відбувся на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету під керівництвом завідуючого кафедрою цивільного права та процесу доктором юридичних наук, доцентом Вишновецькою Світланою Василівною.
У семінарі також прийняли участь представники інших Вищих навчальних закладів України, зокрема доктор юридичних наук, доцент кафедри трудового та права соціального права Київського національного університету імені Тараса Шевченко Волинець Владислав Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права Київського національного лінгвістичного університету Геращенко Людмила Петрівна, та інші.
Учасники поділилися власним досвідом та методикою викладання юридичних дисциплін для студентів спеціальності «Правознавство», а також для студентів неюридичних спеціальностей. Професор Купіна Л.Ф. виступила з доповіддю щодо європейських підходів до викладання цивілістичних дисциплін, зокрема, у Німеччині, на прикладі методики викладання, яка діє у Технічному університеті міста Вісмар (Німеччина), де Людмила Францівна проходила стажування у 2017 році.
Учасники науково-методичного семінару дійшли висновку, що сучасний викладач при здійсненні викладацької діяльності має використовувати інноваційні методики викладання, запроваджуючи нові підходи до викладення як лекційного матеріалу, так і проведення практичних занять. При цьому, загальнотеоретичну інформацію варто скорочувати, а робити більший акцент на практиці застосування норм тієї чи іншої галузі права, що наддасть змогу швидше адаптуватися випускнику на практиці.

Курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2018»

25.04.2018

 

2018 курсантсько студентський форум 1 200 x 133На базі Інституту кримінально-виконавчої служби Національної академії внутрішніх справ за підтримки Головного територіального управління юстиції в м. Києві та Пенітенціарної асоціації України відбувся міжнародний курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2018».
2018 курсантсько студентський форум 2 200 x 133Честь НПУ імені М. П. Драгоманова захищали студенти факультетів політології та права і фізичного виховання та спорту. Форум проводився у двох номінаціях: інтелектуальні конкурси та міні футбол. У рамках інтелектуальної частини команди мали можливість спробувати свої знання і вміння в семи номінаціях: презентація команд, «My Alma Mater», змагання з розв’язання логічних завдань з теорії держави і права, конкурс «Що? Де? Коли?», «Крокодил», конкурс з психології «Емоції та почуття» і надання першої медичної допомоги.

Фотогалерея...

Детальніше: Курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2018»

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2018

28.04.2018

 

2018 День відкритих дверей 1 200 x 267У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вже традиційно відбувся День відкритих дверей. Цього дня всі бажаючі мали змогу зустрітися з адміністрацією університету, дізнатися про його факультети та освітньо-професійні програми, особисто поспілкуватися з професорами, викладачами й студентами усіх факультетів, дізнатися у них про особливості навчального процесу у нашому виші.
2018 День відкритих дверей 2 200 x 150З вітальним словом до абітурієнтів факультету політології та права виступив декан, доктор історичних наук, професор Богдан Іванович Андрусишин. Було представлено презентацію про факультет політології та права та його спеціальності, а також роздано інформаційні буклети.
Своїм досвідом і враженнями від навчання на спеціальності «Політологія» поділилась випускниця факультету - ведуча та комунікаційний менеджер Українського радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України Людмила Тягнирядно. Студенти-правники підготували майстер-клас «Судове засідання» у справі по обвинуваченню у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України.

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2018!

28.04.2018

 

2018 день відкритих дверей 200 x 111Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!
28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!
Цього дня Ви матимете унікальну можливість: зможете зустрітися з адміністрацією університету, дізнатися про його факультети та освітньо-професійні програми, особисто поспілкуватися з професорами, викладачами й студентами різних факультетів, дізнатися у них про особливості навчального процесу у нашому виші.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10.00 – зустріч абітурієнтів
11.00–12.00 – офіційна частина (Блакитна зала НПУ імені М.П. Драгоманова)
12.00–12.30 – зустріч з абітурієнтами факультету політології та права в аудиторії 206
- вітальне слово декана факультету політології та права, доктора історичних наук, професора Б.І. Андрусишина;
- презентація факультету політології та права;
- вітальне слово студентів факультету політології та права;
- виступ гостей (випускників факультету політології та права)
- майстер-клас (судове засідання)
Завітайте до нас на День відкритих дверей та отримаєте відповіді на всі запитання та індивідуальну консультацію безпосередньо від співробітників Приймальної комісії університету.
Отож, чекаємо усіх 28 квітня 2018 року з 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, центральний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова (станція метро «Університет»).
За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:
Приймальна комісія: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36.
Деканат факультету політології та права: (044)486-97-67
Зробіть правильний професійний вибір, оберіть правильний шлях до свого майбутнього, станьте частиною великої Драгоманівської родини!
Ми чекаємо саме на ВАС!

Анкетування: «Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті»

УВАГА!

З метою підготовки питання «Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті», яке буде заслухане на Вченій раді університету 17 травня 2018 року, Центром моніторингу якості освіти проводитиметься анкетування для викладачів та студентів.
Прохання до усіх викладачів та студентів висловити свою думку пройшовши анкетування за цим посиланням…

Відкрита зустріч з Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком

19.04.2018

 

2018 зустріч з Шевчуком 1 200 x 267Студенти спеціальності «Право» факультету політології та права долучились  до унікальної зустрічі з новообраним Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком, що відбулася у приміщенні «CREATIVE QUARTER» (ТЦ «Гулівер»). Ініціатором зустрічі виступила Ліга студентів Асоціації правників України. Станіслав Шевчук поділився своїм життєвим шляхом, розповів про те, що вплинуло на вибір професії та роль освіти у своєму житті. 2018 зустріч з Шевчуком 2 200 x 150Окрім того він детально розповів про роботу Конституційного Суду, реформу судової системи, свою діяльність на посаді Голови КСУ, ухвалені рішення за місяць роботи та плани на майбутнє. Зустріч пройшла у досить цікавому форматі «TownHall». В процесі спілкування залу задавались питання, на які можна було реагувати за допомогою табличок: «Підтримую, «Питання» та «Проти». Такі активності дають розуміння аудиторії, залучення до обговорення та орієнтують спікера, чи заглиблюватись, або навпаки пояснити доступніше. У присутніх була можливість не лише послухати Станіслава Шевчука, а також самостійно задати йому питання.

Знайомство з судовою практикою у 2018 році

 10.04.2018

 

2018 Святошинський суд 200 x 150Студенти 3 курсу денної форми навчання та студенти 2 курсу заочної форми навчання спеціальності "Право" відвідали кілька судових засідань в Святошинському районному суді м. Києва. Студенти під керівництвом доцента кафедри галузевих юридичних дисциплін, кандидата юридичних наук, керівника юридичної клініки "Центр правничої допомоги" Лесі Сергіївни Дубчак мали змогу проаналізувати порядок розгляду справ в різних видах судочинства.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4537165
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
316
2339
2655
22416
62330
3620771
4537165

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-05-21 06:41:28
   

Хто на сайті?  

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація