СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Навчання

Зустріч з командою «Stallions Kyiv» Dragomaniv University Team

19.09.2018


2018 жеребціВідбулась зустріч студентів факультету політології та права з представниками команди з американського футболу «Stallions Kyiv». Керівництво Національного Педагогічного Університету iменi М. П. Драгоманова підтримало ініціативу створення команди з американського футболу у складі Університету. В столиці з’явилась перша студентська команда «Stallions Kyiv» Dragomaniv University Team.
Хочеш спробувати себе у яскравому і видовищному спорті?

День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві

18.09.2018

 

2018 День віткритих дверей в управлінні юстиції 1 200 x 1502018 День віткритих дверей в управлінні юстиції 2 97 x 150Сьогодні студенти факультету політології та права відвідали День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві. Участь у заході взяли заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило та начальник столичної юстиції Станіслав Куценко.
Захід уже традиційно відбувається на початку навчального року, коли студенти знову повертаються до своєї звичної атмосфери права. Фахівці столичної юстиції ознайомили їх із роботою структурних підрозділів, пропагуючи роботу на державній службі. Майбутні юристи дізнались про специфіку роботи юстиції на різних локаціях. Зокрема, були представлені напрямки нотаріату, державної виконавчої служби, Управління персоналу, Управління судової, аналітично-правової роботи та міжнародного співробітництва, Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення, Управління державної реєстрації та відділів Державної реєстрації актів цивільного стану, Управління нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти та ін.
2018 День віткритих дверей в управлінні юстиції 3 105 x 150

Також для студентів було проведено «Ярмарку вакансій», де вони могли залишили анкети для Управління персоналу з контактними даними та бажаним напрямком стажування або майбутньої професії.
«День відкритих дверей – це хороша можливість для студентів детальніше ознайомитися з діяльністю органів юстиції та влаштуватись на стажування, а в майбутньому і на роботу!

Відбулась лекція ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ

18.09.2018

 

2018 лекція кіт 200 x 133Домашнє насильство – найнебезпечніше. Чому? Бо воно проявляється там, де ми його найменше очікуємо. Так стверджує Христина Кіт, львівська гостя Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству. На запрошення факультету політології та права 18 вересня 2018 року вона провела інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ» для студентів та викладачів нашого університету.

Детальніше...

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ЩО ОТРИМАНО У СПАДЩИНУ

2018 спадщина 200 x 125Після набрання чинності змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» суб’єкти державної реєстрації із листопада 2016 року, крім іншого, наділені також повноваженнями здійснювати державну реєстрацію права власності на нерухоме майно за померлою особою – спадкодавцем.
На сьогодні існує значна кількість нерухомого майна, відомості про яке не зареєстровані в установленому законодавством порядку. Відповідно при видачі свідоцтва про право на спадщину постає питання, що робити нотаріусу, якщо право власності на спадкове майно не зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, але є таким, що потребує обов’язкової державної реєстрації.

Детальніше: ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ЩО ОТРИМАНО У СПАДЩИНУ

ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ

18.09.2018

 

НПУ імені М. П. Драгоманова
Факультет політології та права
Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова

18 вересня 2018 р. о 12:30 год. в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9)

відбудеться інтерактивна лекція для співробітників та студентів університету на тему:

ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ

2018 інтерактивна лекція 200 x 200ХРИСТИНА КІТ
адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт по протидії домашньому насильству.

Христина Кіт пройшла стажування у США за програмою Посольства США «Відритий світ» напрямок «Верховенство права», навчання у літніх школах в Німеччині.
У рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя» провела перше в Україні дослідження щодо доступу жінок до правосуддя, на основі якого було розроблено програму тренінгів для суддів, рекомендації щодо зміни законодавства і судової практики, а також підготовлено альтернативний звіт щодо виконання Україною Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW).

Для тих, хто бажає розвиватися, або як стати арбітражним керуючим

Відповідно до статті 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі Закон) арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Детальніше: Для тих, хто бажає розвиватися, або як стати арбітражним керуючим

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ЗАХИСТ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

2018 я маю право 200 x 122«Я МАЮ ПРАВО…» - закарбувалося у свідомості кожного з нас.
«Наші права обов’язково будуть захищені та поновлені у разі їх порушення» - переконані ми.
«Я зможу відстояти свої права та законні інтереси» - думає пересічний громадянин.
Однак, куди бігти, до кого звертатися і з чого починати? Чудово, якщо ми можемо захистити свої права та інтереси в позасудовому порядку, скориставшись своїми «ораторськими» здібностями та мінімальним рівнем знань законодавства. Однак, інколи такий варіант дій не дає бажаного результату або взагалі є неможливий. Тому пропонуємо невеличку інструкцію із захисту прав в судовому порядку.

Детальніше: РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ЗАХИСТ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

Зустріч з першокурсниками 2018

31.08.2018

 

Шановні першокурсники!

Вітаємо Вас у стінах Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, зокрема на факультеті політології та права! Запрошуємо Вас на зустріч з керівництвом факультету політології та права, завідувачами кафедр і викладачами, що відбудеться 31 серпня 2018 року об 11 годині за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська 8/14, ауд. 9-9.

Деканат

Конкурс студентських есе на тему «Безоплатна професійна правнича допомога – ефективний механізм захисту прав людей в Україні»

2018 Шевчук переможець 200 x 267Задля підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді, фахівці Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели конкурс студентських есе на тему «Безоплатна професійна правнича допомога – ефективний механізм захисту прав людей в Україні».

За оцінками членів журі, перемогу у конкурсі есе здобула студентка факультету політології та права Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова Зоряна Шевчук.

Від імені усього студентського і викладацького колективу факультету щиро вітаємо нашу дорогу колегу з перемогою і зичимо їй подальших професійних і творчих успіхів!

Вперед до нових вершин!!! 

Детальніше...

Списки на поселення 2018

СПИСОК
студентів І, V курсів факультету політології та права на поселення у гуртожитки НПУ імені М. П. Драгоманова на 2018-2019 навчальний рік

Детальніше: Списки на поселення 2018

Графік поселення у гуртожиток №3

2018 Поселення в гуртожиток 200 x 140Графік поселення студентів
факультету політології та права у гуртожиток №3
(м. Київ, вул. Тимошенка, 2ж, станція метро «Оболонь»)
НПУ імені М.П. Драгоманова на 2018-2019 н.р.

27 серпня 2018 р. – IV, V та VI курси (з 13.00 год.)

28 серпня 2018 р. – II, III курси (з 9.00 год.)

29 серпня 2018 р. І – курс (з 9.00 год.)

Детальніше: Графік поселення у гуртожиток №3

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4909653
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
884
1677
22222
21330
75684
3977781
4909653

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-09-23 11:13:00
   

Хто на сайті?  

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

p1250226.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація