СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Керівництво

Декан

 

 

АНДРУСИШИН БОГДАН ІВАНОВИЧ

Andrusishin portret 200 x 254

 

Доктор історичних наук, професор, декан факультету політології та права, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України

Контакти: (044) 486-97-67

Детальніше: Декан

Заступники декана

 

 Токарчук портрет 200 x 300

ЗАСТУПНИК ДЕКАНА З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ 

ТОКАРЧУК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

Народилася у 1984 році у с. Н.Синьовидне Сколівського р-ну Львівської обл. По закінченні загально-середньої школи у 2001 році вступила до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, де здобула вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук, доцент.

З 2008 року працює на кафедрі «Теорії та історії держави і права» факультету політології та права Національного педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова на постійній основі. 
З 2006 року по 2010 рік навчалася в аспірантурі НПУ імені М.П. Драгоманова (на заочному відділенні).
В 2011 році захистила дисертаційне дослідження на тему «Державно-правові погляди С.П.Шелухіна» за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень» та отримала науковий ступень кандидата юридичних наук.
В 2012 році вийшла друком монографія на тему «Державно-правові погляди С.П.Шелухіна».

У 2014 році отримала диплом доцента.
На факультеті політології та права постійно виконує навчальне навантаження, викладає лекційні курси із навчальних дисциплін: «Історія держави та права зарубіжних країн», «Державне право зарубіжних країн», «Правознавство», «Основи науково-правових досліджень». 


2017 Кархут О. Я. для сайту 217 x 312

 ЗАСТУПНИК ДЕКАНА З ВИХОВНОЇ ТА НАУКОВОЇ РОБОТИ

КАРХУТ ОЛЬГА ЯРОСЛАВІВНА


Народилася 23 березня 1988 року на Тернопільщині.
У 2010 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Правознавство», отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію магістр права; викладач права.
У 2014 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних та правових учень на тему: «Механізм правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти: теоретико-правовий аспект» і отримала диплом.
Науково-педагогічний стаж зі спеціальності з 2010 року.
Підвищення кваліфікації: Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві (2011).
Читає курси: «Конституційне право України», «Адміністративне право», «Правове регулювання освіти в Україні», «Освітнє право», «Правознавство», «Інтелектуальна власність». Керує курсовими, бакалаврськими, дипломними, магістерськими роботами.
Відповідальний секретар Наукового часопису Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Серія 18. «Право».
Основні напрями наукової та педагогічної діяльності пов’язані з актуальними питаннями теорії та історії держави і права, правового регулювання освіти, освітнього права тощо.
Є автором більше 30-ти наукових публікацій.
Монографії:
Кархут О. Я. Механізм правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти: теоретико-правовий аспект : монографія / О. Я. Кархут. – Київ: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. – 225 с.
Кархут О. Я. Правове регулювання освіти в Україні у контексті європейської інтеграції. Актуальні проблеми юридичної освіти та науки в Україні : монографія / за ред. Ю. С. Шемшученка. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. – 361 с. (С. 298-309).

 

 

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4064369
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1350
2983
17484
14090
38603
3196696
4064369

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 21:19:23
   

Хто на сайті?  

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

2.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація