СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Співпраця з батьками студентів

7.12.2017

 

Батьківські збори 2017 200 x 135На факультеті політології та права відбулись батьківські збори за участі декана факультету, професора Андрусишина Богдана Івановича, заступників декана, доцента Токарчук Ольги Володимирівни і доцента Кархут Ольги Ярославівни, кураторів академічних груп, викладачів-предметників та батьків першокурсників спеціальностей «Політологія» та «Право».
Організація роботи з батьками та сім’ями здобувачів освіти є важливою складовою освітнього процесу будь-якого сучасного закладу освіти і не лише початкової чи загальної середньої, а й безумовно – вищої.
Збори мали на меті залучити батьків до співпраці з деканатом та викладачами факультету, до активної участі в студентському житті їх дітей.
Відбулось своєрідне підведення підсумків роботи зі студентами-першокурсниками у першому семестрі 2017-2018 н.р. Батьки мали змогу ознайомитись з навчальними досягненнями, громадською та студентською активністю своїх дітей, із завданнями, новим змістом і напрямками освітнього процесу, специфікою роботи факультету політології та права.
Також батьки були ознайомленні зі строками заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 та розкладом екзаменів студентів-першокурсників.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4983575
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3629
2068
7728
17489
57076
4079372
4983575

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-10-23 19:27:21
   

Хто на сайті?  

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація