Проведено кейс "Актуальні питання реформування судової та освітньої галузі. Напрями реформи інституту інтелектуальної власності. Перспективи створення ІР суду"

11.12.2017

2017 кейс Купіної 1 200 x 271В понеділок, о 14:00, в рамках плану заходів проведення Всеукраїнського тижня права, за ініціативи юридичної клініки "Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова", юристами та адвокатами компанії "INPRAXI LAW FIRM" було проведено практичний кейс на тему: "Актуальні питання реформування судової та освітньої галузі. Напрями реформи інституту інтелектуальної власності. Перспективи створення ІР суду". під час заходу студенти могли ознайомитися з основними напрямами реформування освітньої судової та медичної галузі, задати питання практикам щодо можливих варантів втілення реформ в життя та їх вплив на ефективну реалізацію прав громадян на охорону здоров'я, освіту та відновлення порушених прав у суді. 2017 кейс Купіної 2 200 x 150Семінар пройшов із застосуванням мультимедійних презентацій, що допомогло швидше опанувати матеріал. Захід пройшов у надзвичайно дружній атмосфері та став мотиваційним поштовхом для професійного розвитку студентів. Факультет політології та права вручив подяки адвокатам від "INPRAXI LAW FIRM" за щорічну активну участь у проведенні Всеукраїнського тижня права, а також відзначив подяками студентів Ніколенко Інну, Бондаренко Інну та Пархоменко Віру, які приймали участь в організації заходу до святкування ювілейної десятої річниці Всеукраїнського тижня права. В свою чергу, компанія "INPRAXI " вручила сертифікати про успішне завершення стажування на базі компанії студентам 4 курсу Донку Діані та Орлюку Максиму.

20575

Server Time: 2018-01-19 11:48:18