«Юридичний маркетинг для студентів: що можливо і потрібно робити вже зараз,щоб бути успішним після закінчення ВНЗ?»

12.12.2017

2017 Ірина Губар 200 x 290Май стер-клас проведе засновник і керівник рекламно-маркетингової компанії ЕЮІаЬ, фахівець з юридичного маркетингу - Ірина Горбунова. Пані Ірина має практичний досвід по розробці та впровадженню маркетингових стратегій для консалтингового бізнесу, в тому числі, і для юридичних компаній. На даний момент Ірина Горбунова надає зовнішні консультації з юридичного маркетингу багатьом юридичним компаніям, проводить навчальні заходи з юридичного маркетингу, у вигляді як корпоративних тренінгів, кейсів, як на базі юридичних компаній, так і на базі відкритих майданчиків (Академія консалтингового бізнесу,Київська торгово-промислова палата, Школа успішного юриста, освітній простір Ехетріит, ВНЗ тощо). На майстер - клас запрошуються студенти факультету політології та права спеціальності «Правознавство». Майстер-клас буде проведено 12 грудня 2017 року о 14 годині 00 хвилин, аудиторія 4-2 в рамках плану заходів проведення всеукраїнського тижня права, за ініціативи Юридичної клініки "Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова". Відповідальна особа за проведення заходу - к.ю.н., доцент Купіна Людмила Францівна.

3196696

Server Time: 2017-12-17 21:13:41