СЛАВА УКРАЇНІ!!!

День відкритих дверей в Управлінні з питань нотаріату

05.10.2017

 

2017 Екскурсія в нотаріат 200 x 112Напередодні професійного свята «Дня юриста» студенти 2-го курсу спеціальності «Право» факультету політології і права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відвідали з екскурсією Першу Київську державну нотаріальну контору організовану Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві з нагоди «Дня відкритих дверей Управління з питань нотаріату».
Така подія досить незвична для цієї установи, але саме цим студентам і хотіли показати, що юстиція – відкрита для людей, і що суспільство повинно відчувати підтримку держави.
Майбутні юристи мали змогу детальніше ознайомитися з принципами роботи нотаріату. У цьому їм допомагали Віце-президент Нотаріальної палати України – Оніщук Ольга Миколаївна, член Ради Нотаріальної палати України у місті Києві – Сидоренко Андрій Васильович, Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві – Равлюк Андрій Григорович та Начальник Управління з питань нотаріату – Міненко Кирило Вікторович.
Крім того, нотаріус – Майхеркевич Оксана Ігнатівна ознайомила майбутніх правників із роботою реєстрів нотаріальних документів та розповіла про принципи спадкування.
Такі екскурсії досить цікаві та корисні, адже допомагають майбутнім фахівцям правової сфери остаточно визначитись із напрямом своєї юридичної діяльності в майбутньому та інформують суспільство про роботу органів юстиції.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4064389
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1370
2983
17504
14090
38623
3196696
4064389

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 21:23:48
   

Хто на сайті?  

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація