СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Оголошення

18/01/2008:
    Наукове товариство Інституту політології та права НПУ імені М.П.Драгоманова, запрошує до спільного проведення конференцій, круглих столів, конкурсів, участі у грантових програмах та будь-яких інших наукових та громадських акціях, спрямованих на інтелектуальний та культурний розвиток студентської молоді.
    Ми готові до продуктивної співпраці з державними та недержавними організаціями України та закордону, окремими громадянами.
    Свої пропозиції та побажання, прохання надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

18/01/2008:
    Шановні студенти Інституту! З будь-яких питань, повязаних з Вашою науковою роботою, участю у конференціях, конкурсах та інших заходах, можно звертатись особисто до голови Наукового товариства Інституту Бабіча Олега ( 42 право ) або надсилати свої питання та пропрозиції на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Кожне Ваше звернення не залишиться без належної уваги, ми будемо намагатись надати допомогу, необхідну для успішної участі у різних наукових конференціях, інших заходах.
    Якщо у вас є пропозиції, з приводу покращення роботи Товариста, їх також можна надсилати на вказану адресу.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4064412
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1393
2983
17527
14090
38646
3196696
4064412

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 21:27:44
   

Хто на сайті?  

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

2.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація