СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Сімейні радники допоможуть владнати родинні конфлікти

2018 родина 200 x 135Щороку в Україні від домашнього насильства гине близько 600 жінок. Кожного дня поліція фіксує майже 350 фактів такого насильства. Проте до поліції звертаються лише 10-15% постраждалих.
Київ став першим містом в Україні, де Міністерство юстиції запустило ініціативу «Сімейні радники». Це нова спільна ініціатива Мін’юсту, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості, спрямована на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права.

Наразі потерпілі від домашнього насильства вже не залишаться сам на сам зі своєю проблемою. За їхньою спиною будуть стояти професіонали, які захищатимуть та надаватимуть їм необхідну допомогу.
Цими професіоналами є сімейні радники. Це – комунікатори між людьми, які потребують допомоги, та тими інституціями, що цю допомогу надають.
Вони – лідери суспільної думки у власній громаді, волонтери Міністерства юстиції, котрі допомагають тим громадянам, які потерпають від домашнього насильства, несплати аліментів та сімейних проблем.
А також вони на місці з'ясовуватимуть ситуацію щодо кожного конкретного випадку й одразу вирішуватимуть проблему, а не відкладуть це питання у довгий ящик. Тепер більше не буде замовчувань, а приказка типу «б'є – значить любить» відійде в минуле.
Відтепер сімейні радники співпрацюватимуть із юристами системи Безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби Мін'юсту, психологами, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції та за потреби інших органів влади.
Першими сімейними радниками стали Віта Чигрина та Наталя Демченко.
Не так давно Віта Чигрина сама знаходилась у скрутній ситуації: залишившись без документів і власної домівки, сама виховує п’ятьох дочок, допомагає жінкам із важким розлученням і бореться за їхні права всупереч 25 рокам нещасного шлюбу, домашньому насильству та браку коштів.
Це саме той випадок, коли життєві труднощі не ламають, а надають сил. Тепер Віта на волонтерських засадах як сімейний радник допомагає іншим, хто, як і колись вона, опинився у скрутній життєвій ситуації та самостійно не може вибратись із неї.
Наталя Демченко, засновник руху «Дитина має право», теж потерпала від помсти чоловіка після розлучення. Несплата аліментів, насильство та шантаж – це всі ті неприйнятні речі, котрі переживала жінка. Зараз вона допомагає іншим справитись із сімейними негараздами.
Як працюватимуть сімейні радники?
Щоденна робота юстиції по захисту прав громадян дозволила нам проаналізувати реальні проблеми людей та чітко організувати роботу різних структур заради оперативного вирішення.
Фактично сімейні радники визначатимуть проблеми громадян у соціальних мережах, надаватимуть інформацію щодо захисту їхніх прав, організовуватимуть спеціалізовану та професійну допомогу державних органів влади.
Наразі спеціалісти пройшли належну підготовку. Вони навчились, як взаємодіяти і спілкуватись із постраждалими від насильства, організувати злагоджену та оперативну роботу всіх структур заради досягнення максимального результату.
Робота сімейних радників – це новий проект для України. Тільки у 2017 році в Україні вперше з’явились так звані параюристи. Такі громадські радники інформують своїх сусідів про їхні права, працюють над правопросвітою, перенаправляють людей до кваліфікованих юристів або відповідних громадських організацій, супроводжують громади у вирішенні дотичних до права питань (пільги, дороги, освіта, будівництво). Наприклад, у Сумській області громадська радниця допомогла мешканцям будинку скласти звернення до сільського голови щодо впорядкування прилеглої території: було спиляно старі дерева, перекладено дорожнє покриття.
Сімейні радники працюватимуть у більш вузькому спектрі: будуть вгамовувати сімейні конфлікти та допомагатимуть жертвам домашнього насильства.
Куди звернутись за допомогою сімейного радника?
Ініціатива Мін’юсту вже почала працювати. Наразі сімейні радники проводять прийом громадян кожного вівторка з 11:00 до 14:00 по вулиці Сімферопольська, 5/1, у Третьому центрі з надання безоплатної правової допомоги.
Захищайте свої права з Мін’юстом!

   

Всього відвідувань  

6241043
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6986
9220
91486
90252
237935
5007460
6241043

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-05-19 13:34:09
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація